House reality, s. r. o. - Our brokers team

Ing. Milan Molnár

Ing. Milan Molnár

Real Estate Agent

I speak englishIch spreche deutsch

+421 904 547 506

milan@housereality.sk

Konateľ spoločnosti Ing. Milan Molnár založil spoločnosť s víziou poskytnutia komplexných služieb spojených s realitami pod jednou strechou. Je úspešným absolventom inžinierskeho štúdia Vysokého učení technického v Brne. V spoločnosti sa zameriava spolu s jeho "stavebným tímom" poskytovaniu služieb spojených s projekciou a realizáciou stavieb zhmotnených podľa požiadaviek a vysnívaných predstáv klientov. Jeho prioritou je poskytnúť klientom efektívne a kvalitné služby bez zbytočného rizika.

0 listings assigned - View all listings
JUDr. Andrea  Molnárová

JUDr. Andrea Molnárová

Real Estate Agent

Je parle françaisI speak english

+ 421 903 495 837

andrea@housereality.sk

Právnička spoločnosti JUDr. Andrea Molnárová zastrešuje právnu agendu spoločnosti od jej vzniku. Je úspešnou absolventkou doktorandského štúdia Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Občianskemu právu so zameraním na nehnuteľnosti a katastrálne právo sa aktívne venuje od roku 2010. Klientom spoločnosti poskytuje komplexné odborné poradenstvo v súvislosti s nakladaním s nehnuteľnosťami najmä vo vzťahu k Občianskemu zákonníku, Zákone o katastri nehnuteľností a o zápise vlastníckych a iných práv k nehnuteľnostiam (katastrálny zákon), ako aj Zákonu o krátkodobom nájme nehnuteľností. Jej komplexný právny rozhľad pomáha klientom s ľahkým a bezstarostným nakladaním s ich nehnuteľnosťou.

1 listings assigned - View all listings
Vlastimil Friebert

Vlastimil Friebert

Real Estate Agent

Я говорить русскийbeszélek magyarulI speak english

+421 911 411 333

vlasto@housereality.sk

Realitný maklér senior Vlastimil Friebert aktívne pôsobí na realitnom trhu od roku 2004. Jeho mottom je poskytovanie spoľahlivých profesionálnych služieb s určitou dávkou entuziazmu a pozitívnej energie, výsledkom čoho sú spokojní klienti. Reality ho bavia a teší sa z každého nového obchodného prípadu či už ide o klienta, ktorý sa k nemu ako k záruke kvalitne poskytnutej realitnej služby vrátil alebo nového klienta, ktorý sa rozhodol zveriť mu dôveru. Do každého prípadu sa púšťa so 100% nasadením, tak, ako keby to robil pre svoju rodinu.

68 listings assigned - View all listings
Katarína Hanková

Katarína Hanková

Real Estate Agent

I speak english

+421 907 756 733

katarina@housereality.sk

Zodpovednosť, férový prístup a spokojnosť klientov predstavujú slová najlepšie vystihujúce licencovanú senior realitnú maklérku, Katarínu Hankovú, za ktorú na realitnom trhu hovoria jej vyše 14-ročné skúsenosti, úspešné predaje a prenájmy – od nájdenia nového bývania rodinám, cez vhodné investície, až po reprezentatívne obchodné priestory. To predstavuje jej prístup ku klientom, ktorý rada uplatňuje za akýchkoľvek okolností a teší sa na každú novú spoluprácu.

3 listings assigned - View all listings
Peter Tököly

Peter Tököly

Real Estate Agent

Я говорить русскийI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 903 936 860

peter@housereality.sk

Realitný maklér senior Peter Tököly aktívne pôsobí na realitnom trhu od roku 2006. Za toto obdobie sprostredkoval svojim klientom mnoho úspešných predajov a prenájmov. Prácu makléra robí s ochotou pomôcť druhej strane zorientovať sa v nie ľahkom priestore na trhu za cieľom nájsť pre klienta vhodné bývanie, zodpovedajúce ako jeho požiadavkám o štandarde bývania tak aj jeho finančným možnostiam. Svojimi skúsenosťami a odborným rozhľadom Vám veľmi rád poskytne svoje kvalifikované poradenstvo.

9 listings assigned - View all listings
Zlatica Topoľská

Zlatica Topoľská

Real Estate Agent

Я говорить русскийJa govorim srbskiJa govorim hrvatskiJe parle françaisI speak englishIch spreche deutsch

+421 911 308 926

zlatica@housereality.sk

Po rokoch pôsobenia v hotelierstve si Zlatica Topoľská splnila svoju túžbu pracovať v realitách. Reality ju vždy priťahovali a toto povolanie ju teraz napĺňa spokojnosťou a cíti sa v ňom slobodne. Za najväčšiu odmenu považuje spokojnosť svojich klientov. Kúpu a predaj považuje za veľmi dôležitý, no zároveň vzrušujúci proces v živote. S radosťou vás ním bude sprevádzať, ukáže Vám správny smer a pomôže vám.

11 listings assigned - View all listings
Monika  Gažíková

Monika Gažíková

Real Estate Agent

Я говорить русскийI speak english

+421 903 255 725

monika@housereality.sk

Monika Gažiková - realitný maklér senior, pôsobí na trhu viac ako 10 rokov, pričom realitný trh bol pre ňu vždy zaujímavou a nesmierne príťažlivou oblasťou, v ktorej sa zakaždým naučí niečo nové a to ju posúva vpred. Zároveň veľmi rada pracuje a aj v minulosti vždy pracovala s ľuďmi. Klienti oceňujú jej individuálny prístup, pretože pochopili že nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie, pri ktorých im veľmi rada ukázala ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom.

4 listings assigned - View all listings
Ing. arch. Katarína Kušnírová

Ing. arch. Katarína Kušnírová

Real Estate Agent

I speak english

+421 903 461 350

katarinajesova@housereality.sk

Architektka Ing. arch. Katarína Kušnírová pôsobí v spoločnosti od roku 2016 po úspešnom absolvovaní vysokoškolského štúdia na Slovenskej technickej univerzite, fakulta architektúry v Bratislave v odbore architektúra a urbanizmus. Zameriava sa na vytváranie návrhov a vyhotovovanie projektových dokumentácií podľa požiadaviek a vízií jednotlivých klientov. Jej cieľom je vyhotovenie funkčného a priestorovo zaujímavého objektu ktorý odzrkadľuje osobnosť a potreby jeho obyvateľa.

0 listings assigned - View all listings